Naší specialitou jsou stroje pro vybavení pneuservisu s ideálním poměrem ceny a užitné hodnoty. Jedná se zejména o zouvačky, vyvažovačky, pneumatické nářadí a vzduchové kompresory. Nezbytnou součástí nabídky jsou i kvalitní hydraulické zvedáky, které vynikají dlouhou životností, mají veškeré prvky pro zajištění naprosté bezpečnosti a jsou nenáročné na údržbu.

Hydraulické zvedáky dělíme na pevně nainstalované v autodílně, sem patří dvousloupový zvedák a na zvedáky, které můžeme volně přesouvat po prostoru. Do této skupiny patří nůžkový nízkozdvižný zvedák, což je ideální volba pro pneuservisy, dále mobilní jednosloupový zvedák a malé nůžkové hydraulické zvedáky pro nejrůznější použití. Zouvačky pneu, vyvažovačky kol, hydraulické zvedáky a vzduchové kompresory můžete zakoupit také pohromadě v setech, za zvýhodněné ceny

Nejsou zde žádné položky k zobrazení
Zouvačka C1 + vyvažovačka W1 Profi-line

Poloautomatická zouvačka pneu a vyvažovačka kol MAGNUS řada Profi-line v setu za zvýhodněnou cenu.
Zouvačka C1 + vyvažovačka W1 Profi-line


52 600 Kč

Zouvačka C1 + vyvažovačka W1 + sloupový zvedák 4000kg Profi-lin

Nejprodávanější set pro pneuservis MAGNUS Profi-line, poloautomatická zouvačka i vyvažovačka doplněná sloupovým hydraulickým zvedákem 4000Kg.
Zouvačka C1 + vyvažovačka W1  + sloupový zvedák 4000kg Profi-lin


98 400 Kč

Dvousloupový zvedák hydraulický 4000 kg Profi-line

Dvousloupový elektrohydraulický zvedák MAGNUS řady Profi-line s nosností 4000 kg. Nový model s bezpečnostními západkami ovládanými z jednoho místa.
Dvousloupový zvedák hydraulický 4000 kg Profi-line


45 800 Kč